Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, Onkel Adam, fåtölj, NK, klädsel i grönt tyg, formade ben i bok, sitthöjd ca 37 cm
Slitage, torkad stoppning, tyg med skador
706465
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här