Fåtölj Onkel Adam

Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam
Fåtölj Onkel Adam

Klubbat för:

14 500 SEK

8 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, Onkel Adam, fåtölj, NK, klädsel i grönt tyg, formade ben i bok, sitthöjd ca 37 cm

Slitage, torkad stoppning, tyg med skador

706465

2019-11-26