Rolf Hilde olja

Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja
Rolf Hilde olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLF HILDE, olja på duk, ´Akt´, signerad samt daterad 56, 65x86 cm

dukskada, hål

706480

2019-11-29