Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
GOLVUR, 1900-talets andra hälft, barockstil, fanérat i mahogny, svarvade kulfötter, höjd ca 210 cm, pendel o lod finns
Smärre ytskador
706483
2019-11-27