Golvur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

GOLVUR, 1900-talets andra hälft, barockstil, fanérat i mahogny, svarvade kulfötter, höjd ca 210 cm, pendel o lod finns

Smärre ytskador

706483

2019-11-27