Kandelabrar von Schierholz

Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz
Kandelabrar von Schierholz

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, 2 st snarlika, för fem ljus, porslin, omkring 1900-talets mitt, Tyskland, von Schierholz, varav 1 med pousserande blommor, höjd 37 cm

Mindre nagg och lagningar

706498

2019-12-10