Pall gustaviansk stil

Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil
Pall gustaviansk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PALL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, höjd 47, 48x42 cm

Bruksslitage, fläckar

706516

2019-11-28