Bengt Lindström färgcarborundum

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (5) Figurkompositioner, signerade Lindström, numrerade, färglitografier, bildmått ca 28x20-38x28 cm

Kuntoraportti

Med dedikation

706526

Päivämäärä:

2019-11-27