Bengt Lindström färgcarborundum
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): (5) Figurkompositioner, signerade Lindström, numrerade, färglitografier, bildmått ca 28x20-38x28 cm
Kuntoraportti
Med dedikation
706526
Päivämäärä:
2019-11-27