Eterna-Matic armbandsur 1960-tal 18K
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ETERNA-MATIC, 1960-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, datum, armband fixoflex doublé ej original, ref nr. 765, kalibder 1469, diam ca 23x23 mm
Defekt urtavla.Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
706547
2019-12-15