Anshelm Dahl oljemålning

Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning
Anshelm Dahl oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANSHELM DAHL (1897-1964): Höstlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, ca 66x45,5 cm

Smärre fläck

706559

2019-11-28