Elsa Stackelberg trädgårdsmöbler
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELSA STACKELBERG, 4 dlr, trädgårdsmöbler, Fri form, bestående av: 2 soffor, bord samt fåtölj, längd på soffor ca 124 cm, bordets höjd 52, 150 x 74 cm
Skador, slitage, färgbortfall
Vissa delar i behov av renovering
706578
2019-11-30