Elsa Stackelberg trädgårdsmöbler

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSA STACKELBERG, 4 dlr, trädgårdsmöbler, Fri form, bestående av: 2 soffor, bord samt fåtölj, längd på soffor ca 124 cm, bordets höjd 52, 150 x 74 cm

Skador, slitage, färgbortfall
Vissa delar i behov av renovering

706578

2019-11-30