Soffa skinn
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 2-sits, stomme med fast skinnklädsel, lösa sitt- och ryggplymåer med avtagbar skinnklädsel, underrede i betsad bok, 1960-tal, sannolikt Sverige, längd ca 148, höjd 70, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage/patina, armstöden med skinnsprickor
706592
2019-11-25