Soffa skinn

Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 2-sits, stomme med fast skinnklädsel, lösa sitt- och ryggplymåer med avtagbar skinnklädsel, underrede i betsad bok, 1960-tal, sannolikt Sverige, längd ca 148, höjd 70, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage/patina, armstöden med skinnsprickor

706592

2019-11-25