Fagerhults golvlampor

Fagerhults golvlampor
Fagerhults golvlampor
Fagerhults golvlampor
Fagerhults golvlampor
Fagerhults golvlampor
Fagerhults golvlampor

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

FAGERHULTS, golvlampor, 3 st, 1970-tal, kupa i plast, stålrör, reglerbar höjd, etikettsmärkta, stommens höjd ca 134 cm

Smärre slitage

706605

2019-11-26