Klubbat för:
1 400 SEK
2 000 SEK
FAGERHULTS, golvlampor, 3 st, 1970-tal, kupa i plast, stålrör, reglerbar höjd, etikettsmärkta, stommens höjd ca 134 cm
Smärre slitage
706605
2019-11-26