Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAPPAS PÄRLOR (Johan Karlgren), "Emperors royal shepherd", assemblage med plastpärlor på målning, monogramsignerad PP, ca 59 x 120 cm
Skador: Duk med tryckskador
706622
2019-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här