Supkoppar & punchmuggar
Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SUPKOPPAR, 6 st samt PUNCHMUGGAR, 6 st, silver, invändigt förgyllda, muggarna med hamrad dekor, C.G Hallberg, Stockholm, 1945 respektive K & EC, Göteborg, 1947, höjd 4,5- 5 cm, total vikt ca 363 gram.
Mindre bruksslitage
706629
2019-12-01