Supkoppar & punchmuggar

Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar
Supkoppar & punchmuggar

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SUPKOPPAR, 6 st samt PUNCHMUGGAR, 6 st, silver, invändigt förgyllda, muggarna med hamrad dekor, C.G Hallberg, Stockholm, 1945 respektive K & EC, Göteborg, 1947, höjd 4,5- 5 cm, total vikt ca 363 gram.

Mindre bruksslitage

706629

2019-12-01