Bo E Lundqvist collage 2 st

Bo E Lundqvist collage 2 st
Bo E Lundqvist collage 2 st
Bo E Lundqvist collage 2 st
Bo E Lundqvist collage 2 st

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO E LUNDQVIST (född 1934): (2) Collager, signerade och daterade Bo E Lundqvist, blandteknik, collage, 36x25 cm vardera

706633

2019-11-26