Utställningsaffisch

Utställningsaffisch
Utställningsaffisch

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISK UTSTÄLLNINGSAFFISCH, "Georges Braque Rene Char, Lettera Amorosa, Galerie Edwin Engelberts, Geneve" 1960-tal, upptryckt av Mourlot, mått ca 42x64 cm

Något gulnat blad, ej examinerad ur ram

706642

2019-11-30