Mulberry "Bayswater"
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MULBERRY, "Bayswater", väska i grått läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm, dustbag medföljer.
"Ingår i tema julauktion".
Obetydligt bruksslitage.
706648
2019-12-08