Mulberry "Bayswater"

Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MULBERRY, "Bayswater", väska i grått läder med detaljer i mässingsfärgad metall, invändigt tre fack varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in England" samt numrerad på plakett, bredd ca 36 cm, djup ca 11 cm, höjd ca 25 cm, dustbag medföljer.

"Ingår i tema julauktion".

Obetydligt bruksslitage.

706648

2019-12-08