Mulberry "Small Del Rey"

Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry
Mulberry

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MULBERRY, "Small Del Rey", väska i svart läder med detaljer i vitmetall, två fack invändigt varav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY" , "Made in Turkey" samt numrerad på plakett, bredd ca 26 cm, djup ca 9,5 cm, höjd ca 16 cm, dustbag samt nyckelring medföljer.

"Ingår i tema julauktion".

Mindre bruksslitage.

706649

2019-12-08