Snurrfåtöljer ett par med fotpall

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNURRFÅTÖLJER MED FOTPALL, ett par, 1900-talets andra hälft, svart skinn, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, doft av rök

706652

2019-12-01