Wilhelm Kåge Argenta vas
2019-11-30
706655
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, 1950-tal, målad dekor i silver av kvinna näbbgädor, stämplad Gustavsberg Argenta Made in Sweden,höjd 15 cm
Smärre slitage