Karmstolar sengustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, betsad björk, skuren dekor, ljus klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Nedsuttna, smärre ytskador

706657

2019-11-27