Bord orientaliskt 1900-tal

Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal
Bord orientaliskt 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-tal, orientaliskt, trä, höjd ca 52, 185 x 38 cm

Slitage

706662

2019-11-30