Arne Vodder Stolar riopalisander
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARNE VODDER, 4 stolar modell 191, för Cado Danmark, Riopalisander (Dalbergia Nigra), sitsar klädda i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Skador: Mindre bruksslitage
706664
2019-11-27