Arne Vodder Stolar riopalisander

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE VODDER, 4 stolar modell 191, för Cado Danmark, Riopalisander (Dalbergia Nigra), sitsar klädda i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Skador: Mindre bruksslitage

706664

2019-11-27