Sittande smed brons

Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons
Sittande smed brons

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sittande smed, otydligt signerad, patinerad brons, höjd ca 34 cm

706677

2019-11-27