Klubbat för:
350 SEK
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) (2), motiv från Cornwall och Yorkshire, England, signerade David Oxnard, daterade 1978, akvareller, ca 20 x 32 cm
706704
2019-11-30