Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 7 dlr, nyrenässans, 1800-talets slut, bestående av: soffa, bord, 3 stolar samt 2 karmfåtöljer, soffans längd ca 153 cm
Bruksslitage, doft av rök
706709
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här