Salongsgrupp nyrenässans

Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans
Salongsgrupp nyrenässans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 7 dlr, nyrenässans, 1800-talets slut, bestående av: soffa, bord, 3 stolar samt 2 karmfåtöljer, soffans längd ca 153 cm

Bruksslitage, doft av rök

706709

2019-11-30