Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt, bambu och rotting, glasade skivor, längd ca 80 cm, bredd 45 cm, 61 cm.

Bruksslitage

706711

2019-11-30