Takarmatur 1940-tal

Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal
Takarmatur 1940-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATUR, 1940-tal, möjligen Hans Bergström för Atelje Lyktan, mässingsstomme, 5 kupor i vitt opakt glas, höjd ca 75 cm, diameter ca 62 cm

Skador: Bruksslitage

706727

2019-11-27