Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets första hälft, vårskog, bär otydlig signatur, 70 x 100 cm

706737

2019-11-28