Spisställ med gnistskydd

Spisställ med gnistskydd
Spisställ med gnistskydd
Spisställ med gnistskydd
Spisställ med gnistskydd
Spisställ med gnistskydd
Spisställ med gnistskydd

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPISSTÄLL MED GNISTSKYDD, 1900-tal, mässing och metall, ställ med marmor, höjd ca 55-75 cm, längd på gnistskydd ca 92 cm

Bruksslitage

706766

2019-11-30