Novossadiouk oljemålning

Novossadiouk  oljemålning
Novossadiouk  oljemålning
Novossadiouk  oljemålning
Novossadiouk  oljemålning
Novossadiouk  oljemålning
Novossadiouk  oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and tapestry", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 75x55 cm

Ej inramad

706768

2019-11-26