Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and tapestry", monogramsignerad NS, datering a tergo, 2014, olja på duk, ca 75x55 cm
Ej inramad
706768
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här