William Fleetwood oljemålning

William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning
William Fleetwood oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

WILLIAM FLEETWOOD (1915-2003): Porträtt, monogramsignerad oh daterad WF -34, olja på pannå, ca 17x16 cm

706770

2019-11-26