Gunnar Ruda

Gunnar Ruda
Gunnar Ruda
Gunnar Ruda
Gunnar Ruda
Gunnar Ruda
Gunnar Ruda

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR RUDA (1887-1948): Fjälllandskap, Lappland 1927, olja på duk, signerad G. Ruda, ca 68x123 cm

Hål, slitage, fläckar

706773

2019-11-28