Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, funkis, kromat stål, höjd 40 cm
Visas 26-28/11 på Magasin 5 samt på Moodgallerian 29-30/11
Smärre rost, bruksslitage
706776
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här