Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XVI stil, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, 3 hyllplan, invändigt med belysning, höjd ca 142, 71 x 35 cm
Slitage, doft av rök
706779
2019-11-30
Gör en kostnadsfri värdering här