Lykta

Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta
Lykta

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LYKTA, omkring 1900-talets mitt, för 3 ljus, bronserad metall, pentagon form, höjd ca 43 cm

Bruksslitage, kantnagg vid glas

706794

2019-11-30