Kluckflaskor

Kluckflaskor
Kluckflaskor
Kluckflaskor
Kluckflaskor
Kluckflaskor
Kluckflaskor
Kluckflaskor
Kluckflaskor

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

KLUCKFLASKOR, 2 st, glas, 1900-tal, varav en med metalldekor, höjd 27,5-29 cm

Några mindre avlsag/nagg på proppar

706797

2019-12-06