Salongsbord senempire 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSBORD, senempire, 1800-talets första hälft, fanerat med mahogny, skuren pelarfot, sarg med två lådor, höjd 73, 115 x 62 cm

Slitage, smörre stötmärken

706803

2019-12-03