Broscher örhängen silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BROSCHER, 6 st., varav 2 st., i emalj resp. med fasettslipade granater med dekor av odlade halvpärlor, ARMRINGAR, 3 st., ÖRHÄNGEN, HÄNGEN, varav ett i form av ett hjärta, KEDJOR, bl a cordellänk, ARMBAND, königskette, silver
RINGAR, 2 st., 14 resp. 18 k guld, med stenar, total vikt ca 3,2 g
Guldringarnas stenar med skador och repor
706835
2019-12-02