Broscher örhängen silver

Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver
Broscher örhängen silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BROSCHER, 6 st., varav 2 st., i emalj resp. med fasettslipade granater med dekor av odlade halvpärlor, ARMRINGAR, 3 st., ÖRHÄNGEN, HÄNGEN, varav ett i form av ett hjärta, KEDJOR, bl a cordellänk, ARMBAND, königskette, silver
RINGAR, 2 st., 14 resp. 18 k guld, med stenar, total vikt ca 3,2 g

Guldringarnas stenar med skador och repor

706835

2019-12-02