Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
PALL, möjligen Ingvar Hildingsson, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd 32, diamater ca 25 cm
Mindre slitage
706845
2019-11-28