Sekretär 18/1900-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEKRETÄR, rokokostil, sekelskiftet 18/1900-tal fanérad med olika träslag, bl.a palisander, förgyllda beslag i mässing, invändigt med lådor och fack, höjd ca 100, 85x45 cm
Visst åldersrelaterat slitage
706851
2019-11-30