Sekretär 18/1900-tal

 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal
 Sekretär 18/1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, rokokostil, sekelskiftet 18/1900-tal fanérad med olika träslag, bl.a palisander, förgyllda beslag i mässing, invändigt med lådor och fack, höjd ca 100, 85x45 cm

Visst åldersrelaterat slitage

706851

2019-11-30