Salutkanon Karl XI monogram 1900-tal
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SALUTKANON, 1900-tal, Karl XI monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 31 cm
Kuntoraportti
Laddstock samt 1 st hjullås saknas, slitage
706873
Päivämäärä:
2019-11-26