Klubbat för:
2 800 SEK
1 500 SEK
KORREKTIONSGLAS, för optiker, 1900-talets början, i mahognyetui märkt Paris, höjd ca 7, 36x22 cm
Skador: bruksslitage, etui med slitage, nyckel saknas
706879
2019-11-26