Spegel m konsolbord

Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord
Spegel m konsolbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets sista del, fasettslipat glas, spegelns mått ca 110x66 cm, bordets mått ca höjd 80, 67x34 cm, etikettmärkt "Selva"

Skador: repor och märken

706885

2019-11-26