Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, mässing, skulptur i egyptisk stil i patinerad konstmassa, H ca 40 cm

Skador: liten nagg på skulptur, funktion ej kontrollerad

706886

2019-11-26