Bestick WMF
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BESTICK, rostfritt, WMF, guldpläterad dekor, bestående av 8 matknivar, 8 matgafflar, 8 matskedar, 10 kaffeskedar, 5 moccaskedar samt 11 diverse delar, 2 fodral medföljer
Skador: bruksslitage
706887
2019-11-26